KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10267364

nr 1026 7364

Akvarell

signerad. HC-upplaga, Väderkvarn, motivet: 17x12

måndag 21 mars 2016
kl 19:09:34